“Do të jem gjithmonë me ty”, fjalët e partnerit për Fjoralbën janë ato që do të donte të dëgjonte çdo vajzë!

vovalbania August 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Do të jem gjithmonë me ty”, fjalët e partnerit për Fjoralbën janë ato që do të donte të dëgjonte çdo vajzë!

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në ‘The Voice of Albania’. Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli” dhe një emision të sajin me shumë emocione “Më thuaj një dëshirë”.

Fjoralba rrallëherë flet apo poston në rrjete sociale momente me të dashurin e saj, por kur e bën sigurohet të na i bëjë sytë me zemra. Ashtu si ka bërë edhe pak orë më parë, ku ka ndarë me ne një pusullë kaq romantike që na tregon sa shumë kujdeset Françesko për të. Por dhe reagimi i bukuroshes na shkriu zemrën’, pasi e cilësoi partnerin e saj si më të mirin.

“Të dua shumë. Ti je njeriu më i mirë. Mbaje kokën lart. Unë do të jem gjithmonë me ty!”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58477 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE