Enca gjendet në një situatë që besojmë të gjithë e kemi kaluar një herë në jetë!

vovalbania August 26, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Enca gjendet në një situatë që besojmë të gjithë e kemi kaluar një herë në jetë!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

Por, jo vetëm me të tilla foto e video pasi Enca shpesh është aktive dhe me postime nga përditshmëria që shpesh janë shumë ‘funny’, ashtu si më e fundit. Teksa ka ndarë një Instastory ku duket duke filmuar veten në një ‘vide selfie’ krahas na ka treguar një situatë që besojmë të gjithë e kemi kaluar.

Po bëja sikur po flisja në kamera që të hiqja dikë qafe

Enca ka trazuar gjithashtu ujërat me postimet më të fundit në Instastory. Artistja jo vetëm që ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme, por dhe ka akuzuar rëndë disa nga çunat e showbiz-it duke u shpehur se janë homoseksual dhe se paguajnë modele për të fshehur seksulitetin e tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55506 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE