Khloe Kardashian flet për tradhtinë e Tristan Thompson: “Ishte tepër e vështirë…”

vovalbania August 30, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Khloe Kardashian flet për tradhtinë e Tristan Thompson: “Ishte tepër e vështirë…”

Khloe Kardashian ka reflektuar mbi tradhtinë e ish-it të saj Tristan Thompson në një trailer të ri të publikuar të hënën për serinë e dytë të The Kardashians. Ylli i realitetit, 38 vjeç, ka pasur një vit të vështirë pasi Tristan u përfshi në një skandal të atësisë me një grua tjetër, e cila u zbulua menjëherë pasi dyshja mësuan se do të mirëprisnin një fëmijë të dytë. Khloe tha në trailer:

Të kalosh atë që kalova ishte tepër e vështirë. Unë thjesht ndjej se jam një peshk në një tas peshku për shkak të shqyrtimit mbi marrëdhënien time të trazuar.

Traileri i ri vjen vetëm disa javë pasi Khloe, e cila ndan vajzën True me Tristan, mirëpriti fëmijën e saj të dytë me lojtarin e NBA-së, nëpërmjet një nëne surrogate.

Çifti lajmëruan në korrik se ishin në pritje të fëmijës së tyre të dytë, vetëm disa muaj pas ndarjes së tyre të fundit. Duke diskutuar për foshnjën e re në trailerin e sapo publikuar, Khloe tha:

Do të jetë vërtet emocionuese dhe unë jam gati!

Ndarja e tyre u shfaq në disa nga episodet e fundit të serialit të tyre në Hulu, The Kardashians. Khloe dhe Tristan kanë pasur një lidhje të vazhdueshme që nga viti 2016, dhe ata mirëpritën fëmijën e tyre True, në 2018.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57809 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE