Kush tha që pantallonat e shkurtra sportive vishen vetëm në palestër, e ka gabim! Ja disa sugjerime ku mund t’i vishni ato…

vovalbania August 30, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Kush tha që pantallonat e shkurtra sportive vishen vetëm në palestër, e ka gabim! Ja disa sugjerime ku mund t’i vishni ato…

“Kush vesh pantallona të shkurtra?” Një këngë që nuk është ndjerë fare e rëndësishme është bërë befas melodia ime e temës. Ndoshta, ka një kohë dhe një vend për pantallonat e shkurtra, veçanërisht ato të stilit të palestrës, dhe kjo kohë dhe vend është në palestër. Ose ndoshta në plazh, ose në komoditetin e shtëpisë tuaj ku askush nuk mund t’ju shohë.

01. Në zyrë

Pantallonat e shkurtra janë krijuar për të shijuar natyrën e mrekullueshme, vrapimet e përditshme në shtigje dhe aventurat më të gjata, por jo në zyrë. Asnjëherë nuk do të mendohej të shkosh në punë në këto, dhe sado të rehatshme që janë, nuk duket e përshtatshme. A duhet të paketoni një palë pantallona për çdo rast? A duhet të ktheheni dhe të punoni vetëm nga shtëpia? Në përgjithësi, do të ndiheni ende me stil.

02. Në një shëtitje

Ky vështrim ishte ai me të cilin mund të jeni më familjar. Kush tha që nuk mund të zotëroni kurrë shumë atlete? Gjithasghtu streçet mund të jenë poshtë pantallonave të shkurtra. Nëse kam ndonjë këshillë për dikë që nuk është i sigurt, provoni këtë look, nuk do të pendoheni. Do të përballeni me të njëjtën pyetje që kam tani: pse kjo nuk mund të jetë një pamje e përditshme, jo e rezervuar vetëm për malet?

03. Gjatë fundjavës

Shumicën e të shtunave dhe të dielave, teksa mund të vishni një kapuç, me siguri të madhe, në muajt më të ftohtë, të veshur me një pallto edhe më të madhe sipër, me një palë atlete të trasha për t’u përshtatur. Është pamja që ndihet e përshtatshme për një fundjavë të qetë që bredh në qytet, duke u ndalur në një galeri pas një drekë vonë. Por pantallonat e shkurtra sportive në një restorant? Hmmmm. Ndoshta vetëm (dhe e theksoj vetëm) nëse jeni me pushime dhe sapo jenizhytur në oqean dhe ju është dashur të ktheheni papritmas për të kapur thirrjen e fundit për ushqim.

Por hej, pse mos të provoni diçka të re, dhe si mund të gaboni me një palë pantallona të shkurtra elegante nga Reigning Champ? Dhe duke i bashkuar me diçka nga Sacai për t’u përshtatur. Përzierja e teksturave dhe grive delikate ndihmojnë në zbutjen e tonit të pantallonave të shkurtra blu dhe mund t’ju qetësojnë. Cila mënyrë më e mirë për të ftohur dhe shijuar petullat, proshutën dhe shurupin e petullave?

Nëse keni hezitim, lëreni mënjanë, pasi është shumë e rëndësishme është të kaloni pak kohë jashtë zonës suaj të rehatisë, të provoni gjëra të reja dhe të jeni aventurier. Moda është një mënyrë për të komunikuar me botën çdo ditë, dhe pavarësisht nga skepticizmi im, këto zgjedhjedo t’ju ndihmojnë të ndiheni më mirë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE