Morena Taraku këshillon të gjitha vajzat se si duhet të ecin në rrugë!

vovalbania August 30, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Morena Taraku këshillon të gjitha vajzat se si duhet të ecin në rrugë!

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

E së fundmi me anë të një fotoje duke ecur të postuar në Instastory, Morena ka dashur që t’ju japë një këshillë prej saj të gjitha vajzave që e ndjekin atë në rrjete sociale. Morena shkruan:

Ec sikur ke 3 burra që ecin pas teje!

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por një postim i fundit në Instastory-n e bukuroshes na bëri të dyshojmë me të vërtetë shumë. Teksa vetëm para pak ditësh ndau me ndjekësit një foto ku shfaqej duke mbajtur një buqetë me trëndafila në dorë dhe një foto ku duket rripi i pantallonave të një djali.

E Morena vazhdon të ngrejë dyshimet me postimet e saj, teksa të njëjtën gjë ka bërë dhe pak ditë më parë ku teksa ka postuar një rrugë shumë romantike të mbuluar me drita dhe krahas ka shkruar: “Unë dhe ti”.

Epo, Morena duket se po e pranon se është në një romancë të re..

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE