Pasi kthehet nga muaji i mjaltit me Jennifer Lopez, Ben Affleck kalon kohë me të birin!

vovalbania August 31, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Edhe pse u martua, Ben Affleck zgjedh të kalojë kohë i vetëm në Los Angeles!

Ben Affleck ishte një baba i dashur të martën pasi kalonte kohë me djalin e tij dhe të ish-it Jennifer Garner, Samuel. Ylli 50-vjeçar e mbajti një sy vigjilent vogëlushin e tij ndërsa ishte në Los Angeles.

Kjo vjen pasi Ben u kthye së fundmi nga muaji i tij i dytë i mjaltit me gruan Jennifer Lopez. Ben ishte i veshur me një këmishë blu me kopsa, me mëngët të përveshura deri në bërryla. Ai kishte veshur një palë pantallona të errëta që i bashkoi me një palë këpucë të errëta me lidhëse me teksturë.

Ai mbante një orë rreth njërës dore dhe një byzylyk të hollë rreth tjetrës, ndërsa mbante telefonin në dorë. Nga ana e tij, djali i vogël dukej rehat me pantallona sportive, një bluzë me printe grafike dhe atlete bardh e zi. Affleck u pa me një Tesla të zezë dhe bëri një ndalesë ushqimi pasi kishte lënë djalin e tij.

Jennifer dhe Ben, të cilët u martuan për herë të dytë në Gjeorgji në fillim të këtij muaji, janë kthyer në punë. Afflecks i befasuan fansat disa javë më parë kur zbuluan se kishin fluturuar në Las Vegas për të lidhur martesën në një ceremoni intime. Menjëherë pas kësaj, ata u nisën për në Francë, ku u panë duke parë pamjet dhe duke shijuar peizazhin. Dyshja

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE