Kim Kardashian duket gjithmonë yll, edhe kur është në karburant!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian pozon me syzet nga marka e famshme e Kanye West!

Kim Kardashian tregoi format e saj teksa ndaloi në një pikë karburanti të mërkurën. Themeluesja e “SKIMS”, 41 vjeçe, zgjodhi një fustan Balenciaga me mëngë të gjata, i cili tregonte fizikun e saj, pavarësisht nga temperaturat e larta në Los Anxhelos dhe paralajmërimi i nxehtësisë së tepërt në fuqi.

Ylli i realitetit televiziv kombinoi look-un tërësisht të zi me syze dielli të mëdha, çizme dhe një çantë të përshtatshme dhe u pa duke pompuar gaz në mënyrë të pavarur në Range Rover-in e saj të zi. Ylli, i cili kohët e fundit u nda nga ish-ylli i “SNL”, Pete Davidson, 28-vjeç, kishte flokët e saj të akullta prej platini të ndara anash dhe të lëshuara poshtë supit dhe shpinës.

Ish-bashkëshortes së Kanye West iu bashkua një fotograf mashkull për këtë shëtitje. Ndërkohë shoku i saj kishte një bluzë të zezë më të përshtatshme për motin, pantallona të shkurtra gri dhe këpucë të zeza.

Të dy u panë duke kontrolluar diçka në telefonin e tij me vëmendje, me Kim të mbështetur rastësisht në një mur pas saj. Dalja vjen pasi sezoni i ri i “The Kardashians” u njoftua për premierën në Hulu më 22 shtator. Rrjeti publikoi gjithashtu posterin e ri për sezonin e ardhshëm me familjen e famshme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57811 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE