Aspak ajo që mendoni, gjyshja më seksi në botë zbulon sekretin e lëkurës së saj!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aspak ajo që mendoni, gjyshja më seksi në botë zbulon sekretin e lëkurës së saj!

Kur flasim për persona që kanë gjithmonë një pamje rinore, mund ta lidhim këtë me kirurgjinë kozmetike ose një regjim të kujdesit ndaj lëkurës me shumë produkte kundër plakjes. Por një grua, e cilësuar si “gjyshja më e bukur në botë”, pretendon se këto nuk janë sekreti i lëkurës së saj të përsosur. Gina Stewart, 51 vjeçe, e cila ndiqet nga 40,000 ndjekës në rrjetet e saj sociale, ka ndarë këshillat e saj kryesore për të ruajtur pamjen rinore dhe është larg nga ajo që mund të mendoni.

Në vend që të përdorë të gjitha llojet e kremrave kundër plakjes, ajo pretendon se sekreti kryesor i bukurisë është jastëku i saj. Gran Gina Stewart sigurohet që të shmangë kremrat kundër plakjes dhe shpëton nga ‘rrudhat e gjumit’ në një mënyrë tjetër.

Unë fle çdo natë me jastëk mëndafshi dhe nuk mund ta vë kurrë kokën apo fytyrën time në një sipërfaqe të ashpër. Mëndafshi është antibakterial, gjë që do të thotë se nuk mund të kalojë baktere në fytyrën tuaj aq sa mund të kalojë, le të themi një jastëk pambuku.

Muajin e kaluar, Paige Spiranac u përzgjodh nga revista “Maxim” si gruaja më seksi në botë. 29-vjeçarja amerikane ka qenë një nga golfistet më të talentuara, por karriera e saj në sport nuk shkoi ashtu siç pritej dhe Paige u bë e famshme më shumë në rrjetet sociale. Edhe pse zyrtarisht ajo nuk është tërhequr nga golfi, ka që në vitin 2016 që nuk merr pjesë në asnjë turne.

Afro 100 mijë ndjekës i dëgjojnë me vëmendje këshillat e saj fantastike. Kurrë nuk është vonë për të luftuar për lumturinë tuaj dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës dhe shëndetit tuaj. Rikujtojmë, se nëna dhe gjyshja e quajtur Lesley Maxwell nga Melburni ju tregon shembullin e saj. Kjo gjyshe në formë është 64 vjeçe dhe ka një trup të mahnitshëm.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE