Donaldi festoi ditëlindjen, Bora Zemani thyen heshtjen dhe e uron publikisht

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Donaldi festoi ditëlindjen, Bora Zemani thyen heshtjen dhe e uron publikisht

Donald dhe Romeo Veshaj kanë festuar dje ditëlindjen e tyre të 27-të

Bora Zemani ka publikuar në rrjete sociale një video krahas së cilës ka shkruar “Urime, urime” shoqëruar me gota shampanje.

Të gjithë e kanë parë si dedikim për partnerin e saj pas konfirmimit të ribashkimit në Sunny Hill Festival.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57798 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE