Fustani i nusërisë së Nicola, ‘mollë sherri’ mes familjeve Beckham dhe Peltz!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fustani i nusërisë së Nicola, ‘mollë sherri’ mes familjeve Beckham dhe Peltz!

Tensionet thuhet se janë rritur mes familjeve Peltz dhe Beckham që kur Nicola Peltz u martua me Brooklyn Beckham në Palm Beach, Florida në prill. Grindja filloi menjëherë pas dasmës kur aktorja Nicola, 27 vjeçe, u konfliktua me vjehrrën Victoria Beckham për fustanin e saj të nusërisë, i cili u zbulua se ishte një modë e personalizuar e Valentino-s dhe jo e dizajnuar nga vetë Posh.

Tani, sipas DailyMail.com, burimet kanë zbuluar se dy familjet kanë qenë gjithashtu në mosmarrëveshje për disa çështje të tjera që lidhen me ditën e madhe.

Një burim tha se Nicola kurrë nuk kishte ndërmend të vishte një fustan të dizajnuar nga Victoria, e cila gjithashtu ‘vodhi’ këngën e parë të kërcimit të porsamartuarit për kërcimin e saj nënë-dhëndër.

Nicola gjithmonë do ta lejonte atë të projektonte diçka. Por ajo kurrë nuk do ta vinte atë mbi të. Ajo ka shumë miq stilistë të talentuar.

Ndryshe nga komentet e burimeve, megjithatë, trashëgimtarja Nicola i tha Variety kohët e fundit:

Unë do të shkoja dhe doja shumë, dhe më pas disa muaj më vonë, ajo kuptoi se atelieja e saj nuk mund ta bënte këtë, kështu që më duhej të zgjidhja një fustan tjetër.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE