Më në formë se kurrë më parë, Kim Kardashian duket e mrekullueshme me këtë look!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Më në formë se kurrë më parë, Kim Kardashian duket e mrekullueshme me këtë look!

Kim Kardashian ekspozoi trupin e saj të enjten për një takim dreke në Nobu të preferuar të Kardashian në Malibu dhe mund të themi se dukej thjesht e mrekullueshme. 41-vjeçarja dukej e hijshme dhe elegante me një look të zi ndërsa takohej me filantropisten Laura Arrillaga-Andreessen për disa kuzhinë japoneze.

Takimi i saj erdhi ndërsa ish-bashkëshorti i saj Kanye West përshkallëzoi grindjen e tij me të dhe familjen e saj në mediat sociale pas një periudhe relativisht të qetë që nga ndarja e saj nga Pete Davidson. Kim dukej e hijshme dhe me stil në veshjen e saj tërësisht të zezë, e cila përfshinte një bluzë në stilin e bustit që nxirrte në pah dekoltenë e saj dhe tregonte krahët dhe belin e saj të hollë.

Bukuroshja me flokë bionde platin, i mbante ato të lidhura në një topuz të vogël. Kim i shtoi pak luks pamjes së saj me një çantë të zezë Balenciaga me një model krokodili të stampuar, e cila shitet për 2,950 dollarë në disa shitës me pakicë të nivelit të lartë. Kim kompletoi pamjen e saj me syze dielli të zeza të mëdha.

Laura ishte poashtu e veshur me të njejten ngjyrë, me një xhaketë të zezë dhe streçe të ngjashme, së bashku me çizme të trasha me print aligator. Ajo mbante syze dielli me kornizë të rrumbullakët dhe stiloi flokët e saj të gjatë biondë poshtë mbi supet e saj dhe shtoi një spërkatje ngjyrash me një çantë Birkin të verdhë të ndezur me print aligator.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE