Pas konfirmimit të jurisë, zbulohen emrat e dy këngëtareve shumë të njohura që do të jenë konkurrente të “Dancing With Stars”

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas konfirmimit të jurisë, zbulohen emrat e dy këngëtareve shumë të njohura që do të jenë konkurrente të “Dancing With Stars”

Sezoni i ri televiziv do të sjellë “Dancing With the Stars” në ekranin e Top Channel, me punën për kompeticionin e kërcimit që ka nisur prej pak kohësh dhe ditë pas dite zbulohen edhe detaje të reja për të.

Sipas “Kryefjala.com”, mësohet dy nga konkurrentet janë Irini Qirjako dhe Mihrije Braha!

Dy emra të njohur për publikun pritet ti ngjiten skenës së kërcimit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57811 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE