Vërtet jeton në Los Angeles, por ka diçka që Brooklyn Beckham i mungon nga Mbretëria e Bashkuar!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vërtet jeton në Los Angeles, por ka diçka që Brooklyn Beckham i mungon nga Mbretëria e Bashkuar!

Brooklyn Beckham po jeton në Los Angeles me gruan e tij Nicola Peltz. Por edhe pse 23-vjeçari është më i famshëm se kurrë në SHBA, ai zbuloi se ka një gjë që i mungon nga Mbretëria e Bashkuar.

Djali i David dhe Victoria Beckham pëlqen një pije alkoolike të përshtatshme britanike, pasi nuk ka asgjë të tillë në Amerikë. Si një kuzhinier aspirues, ai ndau ambicien e tij që të hapte restorantin e tij në një moment në të ardhmen.

Në një intervistë të përbashkët me Vogue Hong Kong, Brooklyn dhe Nicola, 27 vjeçe, folën gjithashtu për momentin kur kuptuan se duhej të ishin bashkë. Gjatë bisedës së sinqertë, Brooklyn rrëfeu se me të vërtetë ra në dashuri me gatimin gjatë karantinës.

Që atëherë ai ka postuar rregullisht video të tij duke bërë vakte në mediat sociale dhe madje ka pasur shfaqjen e tij Cookin’ With Brooklyn për disa kohë. Duke ndarë shpresat e tij për të ardhmen, ai i tha Vogue:

Do të doja të kisha restorantin tim në një moment. Unë jam duke menduar për një pijetore të vërtetë britanike në Los Angeles. Nuk kam gjetur asgjë që më kujton me të vërtetë pijet e mia të preferuara në Londër.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE