Pse divorci i Tom Brady dhe Gisele Bündchen mund të kthehet në një luftë për 650 milionë dollarë?!

vovalbania September 09, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Pse divorci i Tom Brady dhe Gisele Bündchen mund të kthehet në një luftë për 650 milionë dollarë?!

Tom Brady ka qenë një qendërmbrojtës mjaft i zoti, më së shumti në historinë e NFL. Ai fitoi një Super Bowl në vitin e tij të parë si titullar dhe nuk u kthye kurrë pas. Sot ai ka shtatë unaza kampionati. Lojtari i “Tampa Bay Buccaneers” është i njohur për uljen e pagave për të ndihmuar ekipin e tij, dhe kjo është arsyeja pse investimet e tij, marka e tij e veshjeve dhe pasuritë e tjera e kanë bërë atë shumë të pasur. Brady ka një vlerë neto prej rreth 250 milionë dollarë.

Gisele Bündchen është një nga super modelet më të famshme në botë. Ajo ishte imazh në kopertinat e “Victoria Secret” për një kohë të gjatë dhe dikur ishte më e paguara në botë. Ajo ka qenë gjithashtu në kopertinat e Rolling Stone, Time, Forbes, Vogue, W, Cosmopolitan, Elle dhe më shumë. Pasuria neto e Gisele Bündchen është 400 milionë dollarë. Së bashku, Brady dhe Gisele kanë një pasuri të madhe neto prej 650 milionë dollarësh.

Ka zëra se çifti do të ndahej më pas do të fillonte lufta për pasurinë e të dyve, do të kundërshtonin 650 milionë dollarë, do të ishte një nga divorcet që vitet e fundit do të tërhiqte më shumë vëmendjen.

"This guy won't miss a beat" – Al Michaels claims Tom Brady and Gisele Bundchen's marriage rift rumors won't affect QB in the slightest https://t.co/3vVHjeFMpg

— Sportskeeda Pro Football (@SKProFootball) September 8, 2022

Por pse do të divorcoheshin Tom Brady dhe Giselle Bündchen?

Tom Brady njoftoi tërheqjen e tij nga NFL në janar të këtij viti, por muaj më vonë ai vendosi që jo, ai nuk do të largohej nga futbolli profesionist dhe se do të vazhdonte karrierën e tij me “Tampa Bay Buccanners”. Mesa duket ky vendim e ka mërzitur shumë Giselle Bündchen, e cila nuk është dakord që bashkëshorti i saj është ende në NFL. Një burim zbuloi për Page Six se:

Tom dhe Gisele po zihen tani. Gisele ishte gjithmonë me fëmijët. Ata kishin rënë dakord që ai të tërhiqej për t’u fokusuar te familja, por më pas ai ndryshoi mendje.

Bündchen ende nuk i ka rregulluar gjërat me Brady.

Gisele nuk është kthyer me Tom. Ajo u kthye në Florida për të qenë me fëmijët e saj, por ajo nuk ka qenë në shtëpi në Tampa. Tom ende shpreson se ata mund të pajtohen. Gisele i ka thënë në raste të tjera se do ta lërë atë, por ata takoheshin gjithmonë kur ajo qetësohej.

Ajo nuk ka punuar në 10 apo 12 vitet e fundit, thashethemet thonë se ajo donte të kthehej në punë, por që Tom do të duhej të kujdesej më shumë për fëmijët e tij, por tani me kthimin e Brady në gjykatë, duket se Gisele do të duhej të merrte sërish rolin e amvises dhe nuk dëshiron ta bëjë këtë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32608 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE