“Lutem që të dy të digjeni në ferr!” Britney Spears vjen me të tjera akuza dhe trondit me fjalët kushtuar prindërve të saj!

vovalbania September 12, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
“Lutem që të dy të digjeni në ferr!” Britney Spears vjen me të tjera akuza dhe trondit me fjalët kushtuar prindërve të saj!

Britney Spears, ka bërë një rrëfim së fundmi në lidhje me babanë e saj, Jamie Spears dhe të ëmën, Lynne Spears. Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja e njohur ka postuar një klip në Instagram, përmes të cilit i është drejtuar me fjalë të ashpra prindërve të saj.

Britney tha se vendosi të ndajë diçka që nuk e kishte zbuluar më parë, se duhej të kalonte tre rezonanca përpara se të dërgohej në “atë vend”. Ajo theksoi se kishte një kist kur ishte më e re, rreth tetë vjeç dhe se ishte e shqetësuar se mund të ishte kancerogjene, por mjekët e siguruan se ajo ishte mirë pas një rezonance.

Gjatë konservatorit, ajo tha se bëri tre rezonanca dhe kishte ngecur në makinë për një orë, gjë që ajo tha se nuk “kishte kuptim” për të. Në një moment, ajo pyeti veten nëse familja e saj po i fshihte asaj një “sekret” se ajo kishte kancer dhe ky ishte një lloj i ri i trajtimit të kancerit.

Ajo tha se ishte e hutuar dhe donte ta besonte këtë sepse kishte më shumë kuptim, por shtoi se asgjë nga këto nuk ishte e vërtetë dhe se duhet të konkludojë se familja e saj ishte thjesht “e keqe”. Ndër të tjera në postimin e saj thuhej se:

Kanë kaluar vetëm 10 muaj që kur ka përfunduar konservatori… nuk do t’ia uroja askujt një dhimbje të tillë! Është jashtëzakonisht e vështirë për mua të pranoj faktin që familja ime ma bëri këtë… do të jetë e vështirë për mua për pjesën tjetër të jetës sime. Sa për mamin dhe babin tim që u ulën dhe më fshehën kafenë në shtëpi që të më zgjonin nga ndjenja e vdekur dhe e frikësuar si një zonjë e moshuar … dhe më hodhi tutje … do ta them me zë të lartë dhe krenare… Lutem që të dy të digjeni në ferr!

 

Britney Spears thotë se ndihet sikur një pjesë e saj “ka vdekur” mes marrëdhënieve të tensionuara me djemtë Sean Preston, 16 vjeç dhe Jayden James, 15. Më herët Jayden James Federline, u shpreh se ata nuk morën pjesë në dasmën e nënës së tyre me Sam Asghari, por ai nuk ka urrejtje për nënën e tij. Nëpërmjet disa postimeve në Instagram, Britney ka thënë se:

Ata ishin gëzimi im. Ata ishin gjithçka e imja. Mezi pres t’i shoh. Kjo ishte ajo për të cilën jetoj. Dhe pastaj krejt papritur, ata u zhdukën. Dua të them, njerëzit nuk e mbajnë mend atë pjesë, sepse ata gjithmonë fokusoheshin tek negativet, por që kur ishin 6 deri në 9 vjeç, unë i mbaja ata 70 % të rasteve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58476 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE