Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm në krizë, shumë vite të martuar dhe me 4 fëmijë

vovalbania September 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm në krizë, shumë vite të martuar dhe me 4 fëmijë

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham.

Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Gjatë një video të postuar në “Instagram” nga këngëtarja teksa grimohet, vihet re se ajo ka fshirë tatuazhin me iniciale dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham në dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.

Tjetër ndarje në showbiz, martesa e çiftit të famshëm

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26373 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE