Ka një arsye të rëndësishme pse Kourtney Kardashian dhe Travis Barker nuk bashkëjetojnë!

vovalbania October 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ka një arsye të rëndësishme pse Kourtney Kardashian dhe Travis Barker nuk bashkëjetojnë!

Kourtney Kardashian ka folur për arsyen pse ajo nuk ndan një shtëpi me bashkëshortin e saj Travis Barker, pavarësisht se çifti u martua në maj. Ylli i realitetit, 43 vjeçe, u martua për herë të parë me bateristin 46-vjeçar të Blink-182 në një ceremoni jozyrtare në Las Vegas në fillim të këtij viti. Më pas ata u martuan në një ceremoni luksoze italiane para familjes dhe miqve.

Kourtney tani ka zbuluar se ata janë ende duke jetuar në shtëpi të ndara, por shtoi se ata janë fqinjë me njëri-tjetrin, pasi ajo u hap për situatën unike të jetesës së familjes së saj të përzier. Të dy Kourtney dhe Travis kanë fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme dhe kanë zgjedhur të mos jetojnë bashkë në mënyrë që fëmijët e tyre të jenë “rehat”.

Ajo shpjegoi:

Unë mendoj se jemi në vendin ku po kuptojmë se si të përziejmë familjet tona dhe fëmijët tanë. Në pjesën më të madhe ne po i vendosim ato gjëra në vend.

“Ne bëjmë darkë familjare çdo të dielë në mbrëmje me të gjithë fëmijët në shtëpinë e tij,” tha ylli i Kardashians gjatë një paraqitjeje në podcast. Kourtney ndan Mason, 12, Penelope, 10 dhe Reign, shtatë, me ish-partnerin e saj Scott Disick. Travis ndan Landon, 18 vjeç dhe Alabama, 16 vjeç, me ish-bashkëshorten Shanna Moakler.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE