Si rrallëherë Arjola Demiri zbulon çdo detaj rreth jetës së saj pas ‘BBV’ në “Pardon my French”!

vovalbania October 12, 2022 37 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Si rrallëherë Arjola Demiri zbulon çdo detaj rreth jetës së saj pas ‘BBV’ në “Pardon my French”!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon my French” ka qenë aktorja e njohur dhe ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Arjola Demiri. Sezoni i ri në “Portokalli” ka nisur por ne Arjolën e kemi njohur në të gjitha dimensionet pak muaj më parë. A është ajo akoma në valën e post-suksesit të “BBV” apo gjërat janë sheshuar tashmë?

Jonida Aliçkolli
Elona Duro
Arjola Demiri
Dj Ankloe

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18357 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE