Elon Musk nxjerr në treg parfumin ‘Burnt Hair’, në shitje për këtë çmim!

vovalbania October 13, 2022 64 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Elon Musk nxjerr në treg parfumin ‘Burnt Hair’, në shitje për këtë çmim!

Elon Musk, themeluesi i SpaceX, Tesla dhe ‘Boring Company’ së fundmi ka nxjerrë në treg parfumin “Burnt Hair” një aromë e re në shishe e disponueshme përmes faqes së internetit të Boring Company. Në fund të shtatorit, Musk la të kuptohet për produktin e ardhshëm, duke postuar në Twitter:

“Burnt Hair”, parfum për burra.

The finest fragrance on Earth!https://t.co/ohjWxNX5ZC pic.twitter.com/0J1lmREOBS

— Elon Musk (@elonmusk) October 11, 2022

Musk njoftoi disponueshmërinë e parfumit në një postim në Twitter duke e quajtur atë “aroma më e mirë në Tokë”. Faqja e produktit ka shumë pak detaje përveç disa kopjeve reklamuese që e quajnë atë “thelb i dëshirës së neveritshme”.

Disa citate sugjerojnë se ka erë si të përkuleni mbi një qiri në tryezën e darkës dhe se do t’ju ndihmojë të dalloheni në një turmë ndërsa ecni nëpër një aeroport. Musk duket se po fuqizon shitjet e parfumit, 100 dollarë për shishe. Deri tani numri i njerëzve që e kanë blerë këtë parfum ka shkuar në 10.000.

Së fundmi miliarderi i teknologjisë bëri shaka për familjen e tij të madhe në një intervistë me “Financial Times”, duke thënë se ai është shumë i sigurt që nuk do të ketë më fëmijë të tjerë. Megjithatë, 51-vjeçari sqaroi se nuk është kundër që të ketë edhe më shumë fëmijë në të ardhmen. Shefi i Teslas u bë baba në vitin 2002 kur erdhi në jetë djali i tij Nevada, por foshnja ndërroi jetë pas 10-javëve.

 

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18422 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE