Histori romantike me Fationin? Efi i vë ‘kapakun’ në intervistën e saj

vovalbania October 13, 2022 56 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Histori romantike me Fationin? Efi i vë ‘kapakun’ në intervistën e saj

Efi vijon të mbetet ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Të shumta janë kuriozitetet që fansat kanë rreth saj dhe duket se ajo nuk ka ngurruar, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që iu bën tek “60 sekonda” për Prive. Duke folur për ndërhyrjen që ka bërë në hundë, Efi u shpreh se ndjehet shumë e lumtur. Më tej ajo zbuloi edhe raportin me Fationin.

Ndonëse të shumtë ishin ata që mendonin se mes dyshes kishte më shumë se miqësi, ish-konkurrentja e “Kepi i Tundimeve”, zbuloi se mes tyre ka vetëm miqësi. “Me shokët nuk mund të flasësh përditë”, megjitha e la një derë hapur, teksa u shpreh se ‘kurrë mos thuaj kurrë’. Mbetet për t’u parë sesi do të vijojë historia mes dyshes, që u duk se kishin më shumë sesa një miqësi së bashku.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18357 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE