Kourtney Kardashian falenderon publikisht fansat për arsyen e veçantë!

vovalbania October 13, 2022 57 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kourtney Kardashian falenderon publikisht fansat për arsyen e veçantë!

Kourtney Kardashian Barker pozoi me bikini për një foto që ajo ndau në faqen e saj në Instagram për të njoftuar se marka e saj Lemme ishte shitur. ‘Ju djema e doni vërtet matcha-n po aq sa unë! Sapo kemi shitur nga @lemme Matcha (dhe kjo ishte shumë matcha), por po punojmë për t’u rimbushur!’ ka shkruar ajo në mbishkrim, krahas imazhit zbulues. Ajo shtoi:

Kam lexuar të gjitha komentet dhe kam parë të gjitha postimet. Kur e vendosni zemrën tuaj në diçka, kjo bën të gjithë ndryshimin. Matcha vlerëson dashurinë.

Në foto, ylli i “Keeping up With The Kardashians” mund të shihet duke qëndruar jashtë nën diellin vezullues, e veshur me pantallona jeshile me shkëlqim, me një bikini të kuqe dhe një bluzë jeshile, të cilën ajo e la të hapur. Me barkun e saj të tonifikuar në shfaqje të plotë, nëna e tre fëmijëve ka tërhequr flokët e saj të gjatë në një topuz të lirshëm.

Poza e saj me bikini vjen pas zbulimit të saj se ajo dhe bashkëshorti i saj, Travis Barker, tani po përqafojnë trupin e saj më të shëndoshë pas shtimit të peshës për shkak të trajtimeve IVF. “Çdo ditë, Travis më thotë: “Ti je perfekte”, tha krijuesja e Poosh në episodin e të enjtes së kaluar të The Kardashians.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18419 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE