‘Matchy-matchy’, David dhe Victoria Beckham koordinohen në veshjet e tyre!

vovalbania October 13, 2022 37 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Matchy-matchy’, David dhe Victoria Beckham koordinohen në veshjet e tyre!

Ata janë të martuar për 23 vjet. Dhe Victoria Beckham dëshmoi se nuk ishte vetëm emocionalisht, por edhe në sinkronizim, me bashkëshortin e saj të dashur David të mërkurën, ndërsa të dy tronditën me pamjen blu ndërsa po ktheheshin në hotelin e tyre në Nju Jork.

Dizajnerja, 48 vjeçe, dukej e mrekullueshme me një fustan të hollë metalik, ndërsa David, 47 vjeç, bëri homazhe për vitet ’90 me një pamje të dyfishtë xhins. Victoria shfaqi pamjen e saj të pabesueshme në fustanin e ngushtë, që shfaqte detaje asimetrike. Duke zgjedhur një paletë grimi rrezatues, ish-Spice Girl i ktheu flokët e saj brune në një topuz elegant.

Ndërkohë David zgjodhi një look xhins të dyfishtë të frymëzuar nga retro, i cili përmbante një këmishë dhe xhinse të ngjashme. Jaka e hapur e këmishës dukej një paraqitje e shkurtër e fizikut të tij muskulor të stolisur me tatuazhe.

Ai i futi këmbët në çizme kamoshi dhe veshi syze ndërsa stilonte flokët në thumba. Dalja vjen pasi Victoria kontaktoi djalin Brooklyn dhe nusen Nicola Peltz me një mesazh të përzemërt, pasi ata shfarosën thashethemet për grindje në fillim të këtij muaji me një ribashkim në shfaqjen e saj në Javën e Modës në Paris.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE