“Mbreti Lir” çel sezonin në Teatrin Metropol, ja se çafrë duhet të dimë!

vovalbania October 13, 2022 37 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Mbreti Lir” çel sezonin në Teatrin Metropol, ja se çafrë duhet të dimë!

Të ftuar në “Live From Tirana” ishin aktorët e njohur të teatrit Klea Konomi dhe Roert Toçe për të folur mbi shfaqjen “Mbreti Lir”. Ja se çfarë duhet të dimë për të…

Elios Shuli
Roert Toçe
Klea Konomi
Wizii Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18419 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE