Rita Ora ‘rrëmben’ vëmendjen e të gjithëve me veshjen asimetrike!

vovalbania October 13, 2022 46 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rita Ora ‘rrëmben’ vëmendjen e të gjithëve me veshjen asimetrike!

Së fundmi ajo u kthye në Britani të Madhe pas një udhëtimi në Zelandën e Re. Dhe Rita Ora shfaqi me krenari pamjen e saj të pabesueshme me një outfit të zi teksa shijonte një natë në darkën e mbyllur të BYREDO Eyes në Londër të mërkurën.

Këngëtarja, 31 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme me takat me platformë teksa po dilte për në mbrëmje. Rita shfaqi barkun e saj me bluzën në pjesën e sipërme me një shpatull, me një prerje të dukshme të trupit dhe mëngë të gjata.

Veshja mburrej me një fund të vogël, me takat e saj të mëdha, që e zgjasin pamjen e saj edhe më shumë. Duke shtuar një prekje drame me sy të errët, Rita aksesoi pamjen e saj me një çantë argjendi metalike. Të ftuar të tjerë në këtë ngjarje përfshinin modele si Mia Regan, ish-i i Romeo Beckham, modelja Iwana Cristal dhe Amelia Hamlin.

Rita më parë postoi në Instagram për të ndarë një video mahnitëse të bicepsit të saj mbresëlënës, duke këmbëngulur se ngritja e peshave ishte e vetmja mënyrë për të kapërcyer vonesën e saj në avion. Pasi u kthye në Londër pas udhëtimit të saj në Auckland për të performuar në Kupën Botërore të Rugbit për Femra, ajo shkroi në mbishkrimin e saj:

Drejt një fluturimi 24 orësh.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18430 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE