U njohën brenda “Big Brother”, Neda Balluku zbulon ‘sekretin’ e jetëgjatësisë së marrëdhënies me Ogrenin

vovalbania October 13, 2022 75 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U njohën brenda “Big Brother”, Neda Balluku zbulon ‘sekretin’ e jetëgjatësisë së marrëdhënies me Ogrenin

Ish-banorja e “Big Brother”, Neda Balluku ka folur për jetën e saj private, ku u ndal dhe tek marrëdhënia me partnerin e saj, Ogrenin.

Romanca mes çiftit lindi brenda shtëpisë së “BB” dhe opinionistja ka zbuluar për “Goca dhe Gra” sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me ish-banorin, me të cilin sot ndan dhe dy fëmijë.

“Ka qenë 2010-2011, ne të dy fakti që u njohëm aty ishte rastësi se ne u dashuruam vërtet dhe hapat e flirtimit ne i morëm si në jetë reale, unë mendoj që sekreti është fati dhe vullneti që kemi për të punuar se të gjithë e dinë shumë mirë se martesa dhe lidhjet janë punë e përditshme që duhet ta mbash në këmbë si dhe një dozë e madhe fati”,- theksoi Neda.

Balluku ka folur dhe për sherrin dhe çfarë mendon për Arjanin. Opinionistja u shpreh se debati mes tyre kaloi në personale dhe shtoi se Konomi është një njeri me eksperiencë dhe nuk është hera e parë që ka bërë debate të tilla në televizion.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18357 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE