Nicola Peltz dhe Brooklyn Beckham shihen me anëtarin e ri të familjes së tyre!

vovalbania October 14, 2022 55 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa të dashuruar! Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë puthjen e ëmbël me ndjekësit!

Nicola Peltz dukej e mahnitur me qenushin e ri të saj dhe bashkëshortit Brooklyn Beckham, ndërsa çifti po shijonte një shëtitje në Beverly Hills të enjten. Aktorja ‘rrëmbeu’ për një kohë të shkurtër qenushin, të cilin ata e quajtën Lamb, nga duart e Brooklyn për t’i dhënë një puthje në fytyrën e tij të bardhë me gëzof.

Çifti zbuloi shtesën e re të adhurueshme në koleksionin e tyre gjithnjë në rritje të qenve në një postim të shpërndarë në Instagram në fillim të këtij muaji. Nicola dhe Brooklyn u mbajtën për dore ndërsa shkonin drejt dyqanit Bottega Veneta në Rodeo Drive.

Trashëgimtarja, 27 vjeçe, shfaqi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë në modë ngjyrë bezhë të stiluar me pantallona të gjera dhe çizme platforme. Ajo i dha një avantazh pamjes së saj duke u veshur me një xhaketë lëkure të zezë motorike të zbukuruar me arna me ngjyra të gjalla dhe diamant të rremë.

Flokët e saj brune të errëta ishin të drejta dhe ajo e mbante shikimin të fshehur pas një palë syzesh të mëdha të zeza. Brooklyn, i cili është djali i yllit të futbollit, David Beckham dhe Victoria Beckham, qëndroi komod me një kapuç të zi me një triko dhe xhinse. Kuzhinieri aspirues 23-vjeçar kompletoi pamjen e thjeshtë me këpucë lëkure të zeza dhe syze dielli që dukeshin të ngjashme me të Nicola-s.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19411 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE