Lajme të mira nga zodiaku, 3 shenjat e Horoskopit që mund të bien në dashuri deri në Krishtlindje

vovalbania October 19, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Lajme të mira nga zodiaku, 3 shenjat e Horoskopit që mund të bien në dashuri deri në Krishtlindje

Kërkimet rreth romancës dhe dashurisë janë më të zakonshmet për dikë që merret me astrologji. Sidomos kur moti bëhet më i ftohtë dhe dimri afrohet, ato shtohen. Gjë që nuk është e rastësishme, pasi pothuajse të gjithë ne dëshirojmë të kemi në krah “gjysmën tonë tjetër” gjatë festave të Krishtlindjeve.

Koha më e ndritshme e vitit, në fund të fundit, është e përshtatshme për shëtitjet e natës me partnerin tonë në rrugët e dekoruara dhe mbrëmjet me verë të zier në dhomën e ndenjes. Nëse edhe ju dëshironi të përjetoni momente të ngjashme, por ende nuk keni gjetur personin e duhur për t’i ndarë ato, atëherë ndoshta muajt e ardhshëm do t’ju sjellin atë që dëshironi. Sidomos nëse i përkisni një prej shenjave të mëposhtme:

Demi

Mund të keni “mbërthyer” me përçarjet materialiste, por në fakt jeni një nga shenjat më romantike. Me Venusin si sundimtar të planetit tuaj, nuk është rastësi. Ky vit nuk ishte veçanërisht intensiv emocionalisht dhe nëse vazhdoni të mbylleni në shtëpi, asgjë nuk do të ndryshojë. Ndaj dilni nga zona juaj e rehatisë, provoni diçka të re për ju, rrezikoni dhe do të shihni që deri në Krishtlindje do të keni takuar patjetër shumë njerëz interesantë, me një që ju tërheq më shumë vëmendjen.

Virgjëresha

Ata që i përkasin kësaj shenje karakterizohen si realistë dhe shpesh cinikë. Mirëpo, në muajt e ardhshëm nevoja e tyre për tu strukur dhe mbrëmjet romantike do të bëhen edhe më tërheqëse. Për fat të mirë, ata mund t’i përjetojnë festat e Krishtlindjeve ashtu siç i kanë imagjinuar. Me mbrëmje romantike në shtëpi, duke bërë ëmbëlsira dhe përqafime.

Shigjetari

Shigjetarët me shpirt të lirë derisa të vijnë Krishtlindjet dhe dimri. Eksitimi i tyre më pas përqendrohet në një ndjenjë, atë të dashurisë, e cila nuk është gjithmonë në përputhje me karakterin e tyre të shkujdesur. Megjithatë, në muajt e ardhshëm ata do të mendojnë seriozisht për veprimet e tyre dhe do të lënë veten në perspektivat e një dashurie të re. Kur ta bëjnë do të kuptojnë se çfarë u ka munguar për kaq shumë kohë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE