Ilir Dushkaj rrëfen si la mënjanë banakun për skenën e ‘DWTS’!

vovalbania October 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ilir Dushkaj rrëfen si la mënjanë banakun për skenën e ‘DWTS’!

I ftuar ditën e sotme në “Pardon My French” ishte mjeshtri i koktejleve dhe ish- konkurrenti i “DWTS”. Fatkeqësisht, rrugëtimi i Ilir Dushkaj përfundoi shumë shpejt dhe ai u skualifikua në natën e dytë të spektaklit. Menjëherë pas kësaj eksperience, ai vjen në një intervistë ekskluzive për TAR.

Ilir Dushku
Frenki Ziaj
Jonida Aliçkolli
Elios Shuli
Dj Ankloe

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 25924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE