Fotoja që po bën xhiron e botës, Will Smith pozon me Rihanna, A$AP Rocky dhe yjet e famshëm!

vovalbania October 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fotoja që po bën xhiron e botës, Will Smith pozon me Rihanna, A$AP Rocky dhe yjet e famshëm!

Will Smith zbuloi një grup mbresëlënës yjesh që morën pjesë në një shfaqje paraprake të filmit të tij të ardhshëm Emancipation. Fituesi 54-vjeçar i Oscar u shfaq në një foto të postuar në Instagram ku shfaqej Rihanna dhe A$AP Rocky, së bashku me komedianin Dave Chappelle, yllin e filmit Tyler Perry dhe më shumë.

Will duket se po përpiqet të ringjallë karrierën e tij, ndërsa rikthehet me projektin e tij të parë të madh që kur tronditi shikuesit e Academy Awards në fillim të këtij viti kur goditi Chris Rock në skenë. Will kishte flokë të shkurtuar, ndërsa tregoi një buzëqeshje ndërsa bënte një selfie.

Ai ishte i veshur rastësisht me një këmishë me vija ngjyrë kremi me një xhaketë. Pas tij qëndronte Rihanna, e cila i mbajti flokët e saj nga njëra anë dhe fshiu njërin sy, dhe tregoi fytin e saj të përsosur ndërsa dukej sikur do të puthte partnerin e saj A$AP Rocky.

Rocky buzëqeshi ndërsa mbante një kapele. Dave Chappelle qëndronte duke buzëqeshur në qendër të turmës me një këmishë kafe, ndërsa Tyler Perry kishte veshur një xhaketë të ftohtë blu. Gjithashtu u bashkua edhe Kenya Barris, së bashku me producentin muzikor Corey Smyth dhe mikun e gjatë të Will Fawn Boardley.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE