Si është treguar juria e ‘DWTS’ me të? Irini ka një koment për secilin!

vovalbania November 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Si është treguar juria e ‘DWTS’ me të? Irini ka një koment për secilin!

Të ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio kanë qenë çifti i cili javën e kaluar përfundoi rrugëtimin në spektaklin “Dancing With The Stars”, Irini Qirjako dhe Eltion Merja. Ata nuk kanë folur vetëm për eksperiencën e tyre në show-n e kërcimit por edhe për të gjithë karrierën e tyre artistike në ambientin e tyre të përbashkët Teatrin Kombëtar të Operas, Baletit dhe Ansamblit Popullor.

Irini Qirjako
Eltion Merja
Elios Shuli
Jonida Aliçkolli
Dj Ankloe

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32607 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE