E mbajtën të fshehtë për dy vite, çifti i njohur zbulon se i ka dhënë fund fejesës

vovalbania November 04, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
E mbajtën të fshehtë për dy vite, çifti i njohur zbulon se i ka dhënë fund fejesës

Haley Lu Richardson dhe Brett Dier nuk janë më bashkë. Dyshja e aktorëve u ndanë dy vite më parë por vetëm tani kanë konfirmuar se kanë shkuar në rrugë të ndara dhe i kanë dhënë fund fejesës. Ylli i “White Lotus” ndau një foto të saj dhe ish partnerit për të njoftuar lajmin e ndarjes së tyre.

“Në në fakt u ndamë dy vite më parë. Por jeta vazhdon, ne ekzistojmë dhe po ecim mjaft mirë. Ne ndamë një pjesë thellësisht sociale të jetës sonë së bashku. Jam shumë e lumtur që i kam kaluar dy vitet e fundit për t’u shëruar dhe rritur pa e ditur interneti, por ne thjesht donim ta ndanim këtë.”, tha ajo.

Haley Lu Richardson dhe Brett Dier nuk janë më bashkë, lajm që ish-çifti e konfirmoi në Instagram Stories më 1 nëntor. "Hej djema. Ky jam unë dhe Brett", shkroi Richardson mbi një foto të saj dhe Dier. "Ne në fakt u ndamë dy vjet më parë. Por jeta vazhdon dhe ne të dy ekzistojmë dhe po ecim mjaft mirë. Ne ndamë një pjesë thellësisht sociale të jetës sonë së bashku. Jam shumë i lumtur që kam pasur dy vitet e fundit për t'u shëruar dhe rriteni pa e ditur interneti, por ne thjesht donim ta ndajmë atë dhe të vazhdojmë tani. Duajeni veten! Jeta është jeta foshnja!" Dier shkroi, "Hej djema, ky jemi Haley dhe unë. Ne u ndamë [dy] vjet më parë, por u pamë sot për herë të parë. Jemi të lumtur dhe shumë mirënjohës për kohën që kaluam së bashku. (Për ata njerëz që kanë po vdisja të dija se çfarë ndodhi me ne) Haley' Postimi është i formuluar më mirë kështu që lexoni atë. Kalofshi një ditë të mrekullueshme!" Aktori i "White Lotus" dhe ylli i "Jane the Virgin" filluan të takoheshin në vitin 2012. Në vitin 2018, Richardson njoftoi se ishin fejuar pasi ajo bëri pyetjen. "Ne ishim në këtë qendër tregtare në natyrë duke ngrënë pica kur ndodhi”, tha ajo për Cosmopolitan për fejesën në atë kohë. “Kur ne po qanim dhe po kalonim këtë moment vërtet të mrekullueshëm që nuk do ta harroj kurrë, duke qarë, duke mbajtur njëri-tjetrin dhe duke thënë oh zot, ne do të martohemi. , do të jemi bashkë përgjithmonë, ishim sikur, do të duhet të bëjmë diçka për këtë sepse nuk kishim asnjë unazë. Kështu ne shkuam te kjo shkurre dhe morëm këto degë dhe secili u gjunjëzua një nga një dhe i lidhëm këto degë rreth gishtave tanë unazë." Edhe pse dyshja' Lidhja e tyre mund të ketë mbaruar, ata sigurisht kanë ndarë shumë momente të lezetshme. Shikoni postimet e ndarjes së Richardson dhe Dier dhe disa nga fotot e tyre të së kaluarës së bashku. Të ngjashme: Haley Lu Richardson po takohet me dashurinë tuaj në pesë këmbë larg dhe është e fejuar me dashurinë tuaj tjetër IRL

Brett zbuloi se dita kur u bë fotoja ishte hera e parë që ata e shihnin njëri-tjetrin që nga ndarja.“Ne jemi të lumtur dhe shumë mirënjohës për kohën që kaluam së bashku”, shkroi Dier. Ata filluan të takoheshin në vitin 2012. Në vitin 2018, Richardson njoftoi se ishin fejuar pasi aktori i kishte propozuar.

Haley Lu Richardson Split From Ex-Fiancé Brett Dier Two Years Ago

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE