Këtë nuk e prisnim! Jennifer Lawrence zbulon detaje të çuditshme nga prapaskenat e xhirimeve…

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jennifer Lawrence zbulon emrin e djalit të saj dhe flet më shumë për mëmësinë!

Jennifer Lawrence pranon se dehej me Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth pasi ka qenë në premierën e The Hunger Games. Për të ndihmuar në përballimin e presioneve intensive të famës, të cilat e bënin atë të ndihej e dërrmuar, ylli i Don’t Look Up, 32, kujtoi se si ajo dhe kolegët e saj do të fryheshin duke pirë duhan dhe alkool.

“Djemtë dhe unë gjithmonë ktheheshim në hotelin tonë dhe pinim uiski”, rrëfeu ajo.

Vjehrra ime do ta pëlqejë këtë. Nuk e bëj më, jam nënë!

Pavarësisht se kishte vështirësi me atë se sa e famshme e bëri ekskluziviteti i filmit, ajo tha për New York Times se filmat ishin të gjithë fantastikë. Aktorja, e cila portretizoi Katniss Everdeen në filmat The Hunger Games bazuar në romanet e Suzanne Collins me të njëjtin emër, vuri në dukje gjithashtu se ajo e kupton se ajo do të jetë gjithmonë e lidhur me personazhin.

“Jennifer Lawrence është Katniss Everdeen, mendoj,” tha ajo. “A është e çuditshme?” Balada e zogjve këngëtarë dhe gjarpërinjve. Më kujtohet që isha 21 vjeç dhe mendoja: O Zoti im, një ditë ata do t’i ribëjnë dhe ribëjnë ato. Por unë do të jem kaq e madhe atëherë!” bëri shaka ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32605 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE