Madonna ka diçka për t’i thënë fansave të saj dhe këtë e bën përmes një video!

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fqinjët ankohen për Madonna-n, policia ndërpret xhirimet e videos së saj muzikore!

Madonna tronditi në një tjetër video të çuditshme të postuar në llogarinë e saj në Instagram të enjten. Në video, këngëtarja e Like A Virgin, 64 vjeç, sinkronizoi buzët me këngën Vent nga Baby Keem.

A të kanë goditur ndonjëherë me grusht në fytyrën tënde?

Madonna me siguri dukej sikur kishte shumë gjëra në mendjen e saj, ndërsa buzët e saj sinkronizoheshin me këngën. Ajo mbante veshur një bluzë të zezë të tejdukshme të veshur nën një korse dantelle. Këngëtarja ishte zbukuruar me gjerdan bizhuteri verbuese dhe byzylykë ari.

Ajo postoi një video në TikTok-un e saj, ku kërcente me të brendshme me dantella, të brendshme me bel të lartë dhe bëri twerk për kamerën. Madonna ka bërë bujë në internet kohët e fundit. Muajin e kaluar, Mbretëresha e Pop-it u ndesh për një kohë të shkurtër me Cardi B kur Madonna këmbënguli se ajo do t’i hapte rrugën artistëve të rinj që të përqafonin seksualitetin e tyre.

Reagimi kundër këngëtares erdhi pasi Madonna shkroi për 30-vjetorin e librit të saj, S.E.X, dhe se si ajo ishte fyer për zbulimet e saj. “30 vjet më parë botova një libër të quajtur S.E.X. Përveç fotove të mia të zhveshura, kishte edhe foto të burrave që puthin burrat, gra duke puthur gra dhe unë duke i puthur të gjithë”, ka shkruar ajo të dielën.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32293 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE