Salsano Rapi dhe Lori bëjnë prova në prapaskena, pak minuta para performancës së tyre live në DWTS!

vovalbania November 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Salsano Rapi dhe Lori bëjnë prova në prapaskena, pak minuta para performancës së tyre live në DWTS!

Ai është spektakli më i madh i kërcimit në vend. Dhe bëhet fjalë për “Dancing With The Stars” show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të DWTS së bashku me balerinët profesionistë dhuruan show mbrëmjen e djeshme në “DigitAlb Movie Night” dhe mund ta themi tashmë që episodi i gjashtë i DWTS nuk zhgënjeu.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE