Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë shumë të lumtur për familjen e tyre të madhe…

vovalbania November 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker sapo morën një vendim të rëndësishëm?!

Kourtney Kardashian këmbëngul se familja e saj e përzier me bashkëshortin Travis Barker është si një përrallë në finalen e sezonit 2 të The Kardashians, por kjo nuk do të thotë se nuk ka pengesa.

43-vjeçarja Kourtney dhe 46-vjeçari Barker shtruan një darkë për të gjithë familjen e tyre, edhe pse Kourtney zbuloi se fëmija i saj më i madh, 12-vjeçari Mason, refuzoi të bashkohej me ta. Kourtney madje propozoi të kishte darka “pa teknologji”, kur vuri re se të gjithë fëmijët ishin ngjitur në telefonat e tyre ndërsa prisnin që të shërbehej darka.

Ndërsa Kim Kardashian dhe Kris Jenner ishin në Paris, përsëri në Los Angeles, familja e përzier e Kourtney dhe Travis mblidhen të gjithë për darkë. “Familja jonë po rritet dhe zgjerohet dhe ne kemi kaq shumë për të cilat duhet të jemi mirënjohës”, thotë Kourtney në rrëfim, ndërsa Travis dhe djali i tij 18-vjeçar Landon praktikojnë të rrëshqasin dhe të kapin një shishe qelqi me ujë përtej tryezës.

“Më pëlqen ideja e një familjeje të përzier. Unë mendoj se sa më shumë fëmijë aq më mirë. Ju keni të gjithë këta vëllezër e motra dhe më shumë njerëz për të dashur, dhe kjo është një gjë e bukur”, thotë Kourtney në rrëfim.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26174 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE