“I ka hipur vetja në qejf”, Arditi flet për hatërmbetjet me Beniadën, komenti që ftohu raportin

vovalbania December 17, 2022 35 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“I ka hipur vetja në qejf”, Arditi flet për hatërmbetjet me Beniadën, komenti që ftohu raportin

Këngëtari Ardit Çuni ka folur së fundmi për marrëdhënien e tij me Beniadën, me të cilën kishte miqësi te ngushtë brenda shtëpisë së Big Brother Vip1.

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Arditi tregoi se Beniada ka hatërmbetje me të, për shkak të një komenti që vëllai i Arditit ka bërë për lidhjen e modeles.

Arditi tha se është tepër i sinqertë në sqarimet dhe faljen e tij, teksa tha se brenda BBV me të kishte miqësinë më të ngushtë.

“E ke parasysh shprehjen shkodrane “të hipën vetja në qejf”. Kam tentuar disa herë të mbaj shoqërinë me Beniadën, kemi pasur ftohje, ri-ngrohje, ftohje prap. Kur  një person nuk respekton sinqeritetin e dikujt tjetër, është problem dhe nuk kam pse t’i shkoj nga mbrapa.

Vëllai im ka bërë një koment diku në një portal për lidhjen e Beniadës, ajo e kishte parë dhe më dërgoi një mesazh të gjatë. Unë i kam kërkuar ndjesë por nuk kam marrë asnjë përgjigje. Kam pasur miqësinë më të sinqertë me të dhe kur dal jashtë shoh që nuk paska qenë e tillë. Por përderisa është distancuar ajo, domethënë është problemi i saj, jo i imi”- u shpreh Arditi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19334 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE