Pasó Mondial/Parashikimet e finales së botërorit!

vovalbania December 17, 2022 42 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pasó Mondial/Parashikimet e finales së botërorit!

Pas një sezoni super të suksesshëm në Pasó’ Euro 2020, Top Albania Radio vjen me një mbulim 360° të Kampionatit Botëror të Futbollit Katar 2022. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atosmferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar shqiptare në botë.

Glenti Nallbani
Ardi Cani
Lorenc Jemini

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19334 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE