Pete Davidson po tradhton Emily Ratajkowski?

vovalbania December 17, 2022 39 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pete Davidson po tradhton Emily Ratajkowski?

Komediani Pete Davidson u fotografua me dy vajza në krah në një ndeshje të New York Rangers të enjten mbrëma, duke tërhequr interesin e fansave pas marrëdhënies së tij romantike me modelen Emily Ratajkowski. Dy vajzat në fjalë janë Chase Sui Wonders dhe Rachel Sennott, aktorë me Davidson nga filmi i vitit 2022 “Bodies, Bodies, Bodies”.

pete with his “bodies bodies bodies” costars chase sui wonders and rachel sennott at the rangers vs maple leaves game pic.twitter.com/UwZTkP5llF

— best of pete davidson (@davidsonupdate) December 16, 2022

Grupi prej tre anëtarësh mori pjesë në ndeshjen e Toronto Maple Leafs at Rangers në Madison Square Garden në New York City, një fitore 3-1 në shtëpi. Davidson u ul mes të dyjave. Paraqitja e tij në ndeshjen e NHL vjen menjëherë pasi thashethemet e takimit mes tij dhe Ratajkowski u ndezën nga takimi i tyre në NBA.

Davidson, 29 vjeç dhe Ratajkowski u ulën pranë njëri-tjetrit në një ndeshje të New York Knicks muajin e kaluar, duke konfirmuar të gjitha thashethemet për lidhje. Nuk ka gjasa që Davidson dhe yjet e tij ta shikonin lojën si diçka më shumë se miq, por historia e takimeve të komedianit është ende e mahnitshme.

Pas lidhjes me Ariana Grande, Davidson ishte me Kim Kardashian, dhe tani arriti të tërheqë Emily-n. Të tre po dilnin nga një lidhje kur kishin rënë në dashuri me Davidson, kështu që një model tashmë po formohet. Do të jetë interesante të shihet se me kë tjetër do të takohet Davidson, veçanërisht sepse Ratajkowski së fundmi është parë edhe me DJ Orazio Rispo, me të cilin është lidhur që nga tetori.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19336 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE