“U bë e madhe”, Getinjo rrëfen historinë e fëmijërisë: Jam hedhur nga kati i katërt i banesës në Gjermani

vovalbania December 17, 2022 32 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“U bë e madhe”, Getinjo rrëfen historinë e fëmijërisë: Jam hedhur nga kati i katërt i banesës në Gjermani

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari zbuloi për herë të parë në “S’e Luan Topi” se është ndarë nga bashkëshorti.

Ajo u shpreh se tashmë ai jeton në Amerikë, por janë gjithmonë aty për vajzën e tyre.

Ish-deputetja u shpreh se i japin shumë dashuri vajzës së tyre, që të mos ndjehet sikur familja është e paplotë.

“Ne jemi munduar që ajo të ndjehet që familja e saj nuk është e plotë. Ne i japim shumë dashuri. Kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme si dy partner të fortë, në kuptimin që jemi njohur shumë të rinj. Jemi totalisht të dedikuar që ajo të ketë një jetë familjare të shëndoshë, Por realiteti është që ne jemi të ndarë. Ai jeton në Amerikë dhe unë në Shqipëri, kemi zgjedhur rrugën tonë”, u shpreh ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19362 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE