Ngjarje horrorr në Gjermani, dy shqiptarë përplasen për vdekje nga treni (Emrat)

vovalbania December 18, 2022 45 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ngjarje horrorr në Gjermani, dy shqiptarë përplasen për vdekje nga treni (Emrat)

Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Një tren ka goditur dy qytetarë.

Mësohet se viktimë kanë mbetur Admir Seta 40 vjeç dhe Leutrim Hyseni 31-vjeç të dy nga Kosova.

Ekipet e shpëtimit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, por pa mundur të shpëtojnë dy shqiptarët

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19325 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE