“Thëngjill i mbuluar”, Ardit Çuni shpreh zhgënjimin ndaj Salsano Rrapit në DWTS

vovalbania December 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Thëngjill i mbuluar”, Ardit Çuni shpreh zhgënjimin ndaj Salsano Rrapit në DWTS

Këngëtari Ardit Çuni ka shprehur zhgënjim ndaj aktorit Salsano Rrapi, të dy konkurrentë në spektaklin më të madh të kërcimit, Dancing with the Stars.

I ftuar në “Më lër të flas”, Arditi e cilësoi Salsanon si ‘Thëngjill i mbuluar’, pasi sipas tij ka folur prapa krahëve duke gjykuar karrierën e këngëtarit.

“Për Salsanon se mendoj që është pak thëngjill i mbuluar. Kur e kam parë në kast emrin isha shumë i kënaqur se e kisha xhan si personazh, por aty më ka dalë e kundërta. Në momentin që unë thash diçka për atë e mori personalisht dhe pastaj u kap me pjesën time personale. U bë një debat dhe më ka ngelur qejfi. Përballë ishte i dashur, fliste fjalë shumë të mira, pastaj pas këngëve kishte thënë ‘kush është Arditi, çfarë këngësh ka bërë’, ishte marrë me pjesën time personale, që nuk besoj se i takon.

Pak javë më parë, Arditi dhe Salsano u përfshirë në një debat për shkak të bisedave në prapaskenë. Sipas Arditit, aktori nuk di të bëjë asgjë në kërcim ndërsa Salsano iu kundërpërgjigj duke e cilësuar si ‘skuth’.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58476 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE