Për Dojna Memën kjo ishte një nga gjërat më të çuditshme në “BBV2”!

vovalbania December 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Për Dojna Memën kjo ishte një nga gjërat më të çuditshme në “BBV2”!

Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Nolan Sol. Prezantuesja është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Me anë të disa Instastory të postuara Dojna na ka treguar se një periudhë të mirë të kohës përveç përkujdesit ndaj djalit të saj, ia kushton edhe ‘Big Brother Vip’. Në një nga postimet e ditës së sotme bukuroshja na ka treguar një moment humoristik nga shtëpia e “BBV” dhe e ka quajtur atë mjaft të çuditshëm. Ky është pikërisht mënyra e fjetjes së Amosit dhe mbulimi i tij me batanije, të cilin mund të themi se nuk e kishim parë ndonjëherë.

Epo pash edhe mbulimin më të çuditshëm me batanije në 5 ditë BBVA

 

Së fundmi Dojna është shprehur shumë e nxehur me koceptimin e ‘të bukurës’ në ditët e sotme. Duke marrë si shembull disa nga ikonat e bukurisë ndër vite, moderatorja është shprehur se në ditët e sotme buzët e fryra, hunda e vogël dhe format perfekte fizike nuk duhet të karakterizojnë ‘të bukurën’ ashtu siç ndodh sot. Për këtë me anë të një Instastory Dojna ka treguar se bukuria duhet  t’i rezistojë kohës e të gjitha tendencave që ikin e vijnë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE