“Mua mos m’u afro më se..”, Tea merr vendimin e papritur për Luizin

vovalbania December 31, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Mua mos m’u afro më se..”, Tea merr vendimin e papritur për Luizin

Nuk janë një çift, por pjesa tjetër e banorëve të BBVA2 ka filluar t’i trajtojë si të tillë. Kiara dhe Luizi gëzojnë gjithë vëmendjen e banorëve të tjerë.

Madje Tea i ka kërkuar paksa me shaka Luizit, që të ruajë distancë sepse sido të jetë nuk pranon që të ndjehet xhelozi nga ana e Kiarës.

Kiara: “Ku ta di unë si është? Mos bëhet xheloze, për vëmendje, për ty?!”

Tea: “Mund ta puthni, përqafoni”.

Kiara: “Mua mos m’u afro më se do më fusësh në hasëm me gocën e botës”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26372 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE