Luizi flet për mbështetjen që mori nga fansat te spitali “Shefqet Ndroqi”: M’u duk vetja si Cristiano Ronaldo

vovalbania January 12, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi flet për mbështetjen që mori nga fansat te spitali “Shefqet Ndroqi”: M’u duk vetja si Cristiano Ronaldo

Luiz Ejlli ka komentuar në Big Brother Vip Albania mbështetjen e fansave natën që ka shkuar në spitalin “Shefqet Ndroqi” për të bërë analizat.

Teksa fliste me Tean në oborr ai është shprehur se disa persona kishin shkuar para tij para spitalit dhe i kanë kërkuar të bëhet i fortë.

“Kishin shkuar atje përpara. Donin me hy atje. Më thonin Luiz jemi me ty. Vazhdo je i fortë U mpiva fare. M’u duk si Cristiano Ronaldo”, u shpreh Luizi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE