FOTOT që po ‘thyejnë’ rrjetin, nga pijet falas, tek banderolat gjigande në rrugë, tatuazhet me fytyrën e tij e deri tek lyerja e thonjve me emrin e Luizit

vovalbania January 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTOT që po ‘thyejnë’ rrjetin, nga pijet falas, tek banderolat gjigande në rrugë, tatuazhet me fytyrën e tij e deri tek lyerja e thonjve me emrin e Luizit

Ky edicion i dytë i BBVip po merr përmasa “të frikshme”. Si asnjëherë tjetër një banor nuk ka marrë kaq shumë mbështetje nga publiku, siç po merr Luiz Ejlli.

Në rrjete sociale janë hapur qindra profile me emrin e Luizit dhe në mbështetje të tij.

Po merr përmasa të frikshme! FOTOT që po 'thyejnë'

Ka nga ata fansa që shpalosin banera në rrugë me foton e Luizit, ka lokale që ofrojnë pije falas në mbështetje të tij, ka pasur nga ata që kanë bërë tatuazh fytyrën e këngëtarin dhe së fundmi ka nisur trendi i bërjes së thonjve me emrin e Luizit.

Po merr përmasa të frikshme! FOTOT që po 'thyejnë'

Po merr përmasa të frikshme! FOTOT që po 'thyejnë'

Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

Po merr përmasa të frikshme! FOTOT që po 'thyejnë'

Po merr përmasa të frikshme! FOTOT që po 'thyejnë'

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26368 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE