Toni Gogu: “Midis Luizit të sotëm e atij të ‘Etheve’, unë zgjedh Luizin me ethe!

vovalbania February 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Toni Gogu: “Midis Luizit të sotëm e atij të ‘Etheve’, unë zgjedh Luizin me ethe!

I ftuar në ‘Ndryshe’ ishte Toni Gogu, ish- pastor, ish Prefekt i Tiranës. ish- zv Ministër i Drejtësisë dhe aktualisht anëtar e deputet i Partisë Socialiste. Në një intervistë si nuk e keni parë më parë, z. Gogu na rrëfen shumë gjëra që nuk i dinim rreth politikës brenda PS dhe jo vetëm.

Adi Pojana
Salsano Rapi
Dj Vini
Toni Gogu

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55508 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE