“E ka personale”/ Arbër Hajdari zbulon të vërtetën se çfarë ka ndodhur jashtë mes tij dhe Efit

vovalbania April 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“E ka personale”/ Arbër Hajdari zbulon të vërtetën se çfarë ka ndodhur jashtë mes tij dhe Efit

Gjatë “Primes” së kaluar, banorja e Big Brother Vip, Efi, akuzoi opinionistët dhe e kanë personale me të.

Madje, madje, banorja tha se mes saj dhe opinionistëve mbrapa kamerave ka ndodhur diçka, prandaj dhe ata kanë komentet me tendencë për banoren.

Sot, pasi bashkë me Zhaklinën kritikuan Efin për sjelljen e saj kundrejt banores tjetër të shtëpisë, Deas, Arbri vendosi të tregojë se çfarë ka ndodhur jashtë mes tyre.

“Më ftoi në ditëlindje dhe nuk i shkova. Nuk shkoja dot se isha në emision”, tha Arbër Hajdari mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Kujtojmë se pak ditë para rikthimit në BBV, Efi festoi 27 vjetorin e lindjes në një festë gjigante me miq e personazhe publik.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26376 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE