Aksident i rëndë në Radhimë, një i vdekur. Kamioni përplaset me fuoristradën!

vovalbania June 12, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aksident i rëndë në Radhimë, një i vdekur. Kamioni përplaset me fuoristradën!

Një aksident i rëndë ka ndodhur një by passin në afërsi të fshatit Radhimë, ku një kamion është përplasur më një fuoristradë.

Gazetari i Top Channel, Mikel Marsi, bën me dije se si pasojë ka humbur jetën një drejtuesi i fuoristradës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Vijon…

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58469 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE