Me disa ndryshime, këto janë ‘top 5’ këngët që kryesojnë në Spotify!

vovalbania March 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me disa ndryshime, këto janë ‘top 5’ këngët që kryesojnë në Spotify!

Rrugëtimi 5-ditor i “Lancio” mbyllet këtë të premte me një tjetër episod dinamik, ku do të dëgjoni këngët të cilat qëndrojnë në krye të klasifikimeve kombëtare dhe ndërkombëtare. E teksa misioni i “Lancio” nuk është vetëm t’ju argëtojë me këngët tuaja të preferuara, por edhe t’ju njohë me klasifikimet kudo në botë të muzikës së mirë, ne do t’ju njohim me 5 këngët të cilat qëndrojnë në krye të Spotify për këtë javë.

Lista e kësaj jave nuk ka ndryshuar shumë, por për ta konkretizuar gjithçka, ndiqni renditjen e mëposhtme duke filluar nga prurja e re, e deri te ajo këngë që mban kurorën edhe për këtë javë në Spotify.

5.Elton John, Dua Lipa- Cold Heart – PNAU Remix

4.abcdefu – GAYLE

3.Enemy (with JID) – from the series Arcane League of Legends – Imagine Dragons

2.STAY (with Justin Bieber) – The Kid LAROI

1.Heat Waves – Glass Animals

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58055 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE