Kë ‘thumbon’ Nicola Peltz me postimin e fundit?!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kë ‘thumbon’ Nicola Peltz me postimin e fundit?!

Nicola Peltz-Beckham ndau një mesazh të fshehtë për njerëzit që të bëjnë të ndihesh keq mes luftës së ftohtë të përfolur të saj me nënën e Brooklyn, Victoria Beckham.

E sapomartuara Nicola, 27 vjeç, ndau një foto të vetes së saj në dukje e trishtuar me sy të përlotur të kuq, me bukuroshen duke rrëfyer se e ka të vështirë të tregojë pjesët e trishta të saj teksa lavdëroi mënyrën se si e rritën prindërit e saj të fortë.

Aktorja, e cila u martua me djalin e madh të Victoria dhe David Beckham, Brooklyn në prill, tregoi gjithashtu se si ardhja nga një familje e madhe e ka bërë atë vërtet të ashpër dhe se ata e kanë mësuar atë të mos lejojë njerëzit ta rrëzojnë.

Postimi vjen mes muajve të tensionit të supozuar të ftohtë me vjehrrën e saj të re, pasi raportet pretenduan se Nicola dhe Victoria nuk e durojnë njëra-tjetrën dhe nuk flasin.

Peltz, vajza e miliarderit të Nju Jorkut, Nelson Peltz, besohet se tani jeton në Miami me burrin e saj, por fansat kanë vënë re se çifti me sa duket është larguar nga familja Beckham që nga dasma.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE